Kalbe doğal tedavi

Ünlü herbalist Şevki Güngör’ün verdiği bitkisel ürünlerle kalp damar tıkanıklığı tamamen yok olan Kıbrıs Gazisi Nazım Öz, ”Şevki beyin sayesinde bu amansız hastalıktan kurtuldum” dedi.

Kanser, şeker gibi çaresi bulunmayan hastalıkları tedavi eden Herbalist Şevki Güngör, bu defa bir Kıbrıs gazisine umut oldu. Damar tıkanıklığı yüzünden kalp ameliyatı olması gereken Gazi Nazım Öz, bitkisel ürünleri kullanarak sağlığına kavuştu. ”Ben dünyaya üç kere geldiğime inanıyorum”diyen Öz, üçünçü kez doğuşunu Güngör’e borçlu olduğunu belirtti.

Kalp ve damar tıkanıklığı hastalığından kurtulan Nazım Öz, şöyle konuştu: ”Ben hayata üç kere geldiğime inanıyorum. Birincisi, annemin beni normal bir doğumla dünyaya getirdiği gün. İkincisi, Kıbrıs Savaşında vatani görevimi yaparken düşmanla girdiğimiz sıcak çatışmada birkaç arkadaşım şehit olmuş, ben de göğsümden aldığım bir kurşunla yaralanmıştım. Hastaneye kaldırıldım. Kurşun çıkarıldı ve hayata yeniden döndüm. Üçüncüsü de, 1998 yılında geçirdiğim kalp krizi. Kalp damar tıkanıklığından beni Ege Lokman diye bilinen Şevki bey kurtardı.”

DOKTORUNU ŞAŞIRTTI