AMX ile akıllı mekan otomasyomnu!

AMX akıllı mekan otomasyonu yaşadığınız ve ihtiyaç duyduğunuz heryere uygulanabilir. Ev, iş yeri, yat, otel, restaurant, hastane, üniversite… başlıca uygulama alanlarıdır. Size özel sistem yapısıyla, günlük ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi eksiksiz karşılayacak şekilde programlanan AMX mekan otomasyonu, yaşam tarzınızla bütünleşerek size istediğiniz yerden istediğiniz zamanda kontrol özgürlüğünü yaşatır.

Tüm bu lüks ve rahatlığa AMX’in yeni Modero X Serisi Dokunmatik Panelleri ile ulaşabilirsiniz. Kullanim alanına ve sizin isteğinize göre 5″‘den 20.3″e kadar değişik boyutları bulunan dokunmatik paneller sağladığı kontrol olanakları ile sizi mekan otomasyon teknolojisinin zirvesine taşır. Yeni 20.3″ ve 19.4″ panoramic panelleri ve yeni 5″-7″-10″ wide screen panelleriyle her ihtiyacı karşılar. Tüm bu dokunmatik paneller kişiye özel kullanım arayüzü, parlak görüntü ve net simgelerle tasarlanmış menü yapısıyla istediğiniz kontrolü rahatlıkla yapmanızı sağlar. Tek bir dokunuşla TV’nizi açabilir, kamera kayıtlarınızı kontrol edebilir veya bahçenizi sulayabilirsiniz.

AMX’in sunduğu başka bir kolaylık ise HD kaynakları evinizin her yerinden izleme olanağı sunmasıdır. HDMI Matrix tek bir network kablosu üzerinden full HD görüntüleri 100 mt’ye kadar iletir. 8 HD kaynağın 8 bölgeye dağıtılmasını sağlar. Evde bulunan herkes istediği kaynağı isteği yerde rahatlıkla izleyebilir ve otomasyon sayesinde kontrol edebilir.

Teknoloji yaşam kalitenize değer kattığı zaman bir anlam taşır. AMX mekan otomasyon sistemleri size özel kurulumu sayesinde kompleks teknolojileri, kullanımı kolay ve rahat hale getirir böylece düğmelere basmak için daha az vakit harcamanızı, karmaşık işlemleri basit makrolarla ve senoryalarla tek tuşla çözmenizi sağlayarak, hayatınıza daha çok vakit ayırabilirsiniz.